6 garsiausi mitai apie automobilių nuoma

0
21
automobilių nuoma

Mes visi kažkada girdėjome apie šiuos nuomojamų automobilių mitus. Kiekviena pramonė turi savo mitų. Automobilių nuoma nėra išimtis. Gandai apie automobilių nuomos kompanijas yra dar galingesni nei skleidžiami kitose gyvenimo srityse. Tačiau melagingos prielaidos niekam nėra naudingos.

Štai kodėl šiame straipsnyje mes sulaužysime 6 garsiausius mitus apie nuomos kompanijas.

1. Nuomos automobiliai yra brangiai nuomojami

Tai yra taip įprasta, kad net žmonės, neturintys vairuotojo pažymėjimo, tai girdėjo. Automobilio nuoma gali kainuoti daugiau pinigų tik dviem atvejais. Pirmojoje turėsite sumokėti daugiau, jei norite išsinuomoti aukštos klasės automobilį. Antrame bus brangiau, jei paskutinę akimirką ieškosite išsinuomoto automobilio. Šios pramonės ekspertai yra įsitikinę, kad kartais pigiau išsinuomoti automobilį, o ne turėti jį.

2. Naujas automobilis – patikimas variantas

Ekspertų teigimu, automobilis, kuris jau parodė savo gamybos defektus, yra patikimesnis. Maža to, kaina taip pat itin vilioja. 5-10 metų senumo automobilis idealiai tinka nuomai, nes klientui jis yra pigesnis. Be to, jiems ar nuomos bendrovei reikės mažiau ją taisyti, jei būtų padaryta žala. Jei automobilis yra gerai prižiūrimas, jis bus patikimas, nepaisant jo amžiaus.

3. Mokėjimas už žalą kai nėra mano klaidos

Šis mitas turi kažką bendro su ankstesniuoju. Žmonės dažniausiai tiki, kad jei automobilis yra blizgesnis, yra mažai galimybių apkaltinti juos apgadinimu. Keista, kad mitas vis dar gyvas, nes ekspertai pateikia neginčijamas priežastis, kodėl tai negali būti tiesa. 

Pirma, kuo daugiau įbrėžimų, išsinuomotas automobilis turi kuo mažiau galimybių apkaltinti jus padarius žalą. Ką reikia žinoti, yra tai, kad kiekviename automobilyje yra byla, o žalos detalės aprašytos jo viduje. Nėra priežasties manyti, kad nuomos kompanijos imtų iš jūsų daugiau mokesčių už jau buvusį defektą.

4. Didesnė nuomos įmonė yra geriau

Šis mitas, iš tikrųjų, yra nemirtingas, nes žmonės užtikrintai sieja dideles įmones su patikimumu. Ko galbūt nežinote, kad didesnės automobilių nuomos įmonės turi 2 didžiulius trūkumus.

Pirma, jie neatleis jums net mažos žalos. Jie privers mokėti už kiekvieną įbrėžimą. Antra, galimybė gauti asmeninį požiūrį yra mažesnė, palyginti su mažomis automobilių nuomos įmonėmis.

Didieji turi sutartis su oro uostais ir turistai nepagalvoja prieš nuomodami iš jų, bet jūs norite tai padaryti protingiau, ar ne. Iš anksto atlikite namų darbus. Neleiskite, kad paplitę mitai jus apgautų. Kredito suteikimas mažai įmonei gali būti puiki jūsų kelionės pradžia.

5. Su išnuomotu automobiliu galima viską daryti

Šis mitas yra tikrai juokingas, nes žmonės tiki, kad su nuomojamu automobiliu gali viską padaryti, kai už tai moka. Paprastai gyvenime grįžta tai, kas vyksta aplink. Kitaip tariant, nuomos kompanijų tikslas nėra paimti visus jūsų pinigus, kad nepriekabiautų prie automobilio.

Jie nori, kad jus tenkintų jų paslaugos. Jiems bus puiku, jei kitą kartą viešėdami mieste naudosite jų nuomojamus automobilius. Be to, jie tikisi, kad rekomenduosite juos savo draugams ir pažįstamiems. Na, jei turite gražios patirties, kodėl gi ne?

6. Naujas klientas – geresnės sąlygos

Tai nėra telekomunikacijų verslas. Nemanykite, kad gausite geriausias sąlygas, jei kiekvieną kartą išsinuomosite automobilį iš kitos įmonės. Šis mitas daugelį žmonių suklaidina. Automobilių nuomos įmonės dažniausiai dirba su turistais. Štai kodėl jie neturi daug lojalių klientų.

Žinoma, kaip ir bet kuris kitas verslas, jie būtų laimingi, jei žmonėms patiktų jų paslauga ir ja būtų naudojamasi ne vieną kartą. Tai yra priežastis, kodėl jie tiems klientams suteikia viliojančias sąlygas ir kainas.

Jei atsitiktų rasti išsinuomotą automobilį, kuris patenkintų visus jūsų poreikius, geriau jo nekeiskite be priežasties. 

Pabaigai

Yra keletas tikrai svarbių dalykų, kuriuos reikia apsvarstyti prieš išsinuomojant automobilį, tačiau juos turėdami omenyje, jūs netapsite gandų ar mitų auka. Būkite protingesni ir išsinuomokite automobilį įmonėje, kuri mielai įsimins jūsų kitą kelionę!Informacija yra parengta vadovaujantis sitandgo.lt medžiaga.