Apie ką nepamiršti prieš plaukų šalinimą lazeriu?

0
222
plaukų šalinimas lazeriu

Vis daugiau merginų bei moterų renkasi plaukų šalinimą lazeriu. Šis inovatyvus metodas padeda greitai bei neskausmingai atsikratyti nepageidaujamų plaukelių. Dar vienas iš pliusų yra tai, kad tai padeda sumažina plaukelių augimą.

Skirtingai nuo tradicinių plaukų šalinimo metodų, kurie plaukus paprasčiausiai apkarpo iki odos paviršiaus arba ištraukia plaukus nuo šaknų, plaukų šalinimas lazeriu sunaikina plaukų folikulą.

Taigi, šiame straipsnyje aptarsime svarbiausius aspektus, apie kuriuos reikėtų nepamiršti prieš atliekant plaukų šalinimą lazeriu.

Plaukelių pašalinimas

Prieš procedūrą reikia būtinai nusiskusti. Tai iš tikrųjų yra gana paprasta priežastis: lazeris turi nukreipti plaukų folikulą į šaknį, o ilgi plaukai, išsikišę virš odos, tik trukdys.

Plaukai gali absorbuoti pačią lazerio energiją, o ne tiesiog pataikyti į plaukų folikulą, vadinasi, tai yra laiko švaistymas ir neturės jokio poveikio.

Tai pasakius, svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad prieš atliekant plaukų šalinimą lazeriu, leidžiama tik skusti. Prieš vaškuodami ar pincetu dar kartą pagalvokite, nes tai atlikdami jūs ištrauktumėte plaukų šaknį, į kurią lazeris turi būti nukreiptas.

UV spinduliai

Idealiausias laikas atlikti plaukų šalinimą lazeriu yra tada, kai jūsų oda yra natūralios spalvos. Tai reiškia, kad prieš paskyrimą ilgesnį laiką (bent keturias savaites) būkite atokiau nuo gultų, kol nebebusite įdegę saulėje.

Tas pats pasakytina ir apie įdegį natūralioje saulės šviesoje, todėl negalėsite atlikti gydymo iškart po saulėtų atostogų, jei esate paveikti UV spindulių.

Savaiminio įdegio kremai

Jei įdegis jums yra labai svarbus ir jūs tiesiog negalite būti neįdegę, tuomet savaiminio įdegio taikymas gali atrodyti kitas geriausias pasirinkimas.

Deja, jūs negalėsite atlikti gydymo, jei busite pasinaudoję savaiminio įdegio kremu. Kadangi odai patamsinti naudojami purškiami įdegio / įdegio losjonai ar dar kažkas panašaus, yra tikimybė, kad daugiau lazerio energijos absorbuos oda, o ne plaukų folikulas.

Tai ne tik sumažins gydymo efektyvumą, bet per didelis šviesos energijos absorbavimas odoje gali sukelti pūslių ar nudegimų pavojų.

Po plaukų šalinimo lazeriu taip pat reikėtų patarti, kad ateinančias 4 savaites negalima naudoti savaiminio įdegio.

Kūno aliejai, drėkykliai, losjonai

Jei esate įpratę kiekvieną rytą naudoti aliejus, drėkintuvus ir losjonus, turėsite praleisti šį veiksmą tą dieną, kai paskyrėte plaukų šalinimo lazeriu.

Norint išvengti bet kokių komplikacijų ir spalvos pasikeitimo rizikos, svarbu, kad oda būtų visiškai švari ir be jokių produktų.

Kalbant apie išrašytus veido kremus, pvz., „Retin-A“ nuo spuogų, svarbu vengti jų vartoti mažiausiai dvi ar keturias savaites prieš gydymą, kad oda būtų įprastos būklės ir nebūtų pernelyg jautri procedūrai.

Vaistų vartojimas

Jei vartojate bet kokius išrašytus vaistus, patartina pasitarti su gydytoju, ar tai paveiks jūsų galimybes gydytis.

Tam tikri vaistai, pavyzdžiui, „Accutane“, gali padidinti odos jautrumą lazerio UV spinduliams ir sukelti nepageidaujamas reakcijas. Gali būti, kad prieš procedūrą tam tikrą laiką turėsite nutraukti vaistų vartojimą, todėl visada verta pasitarti su gydytoju.

Plaukų šalinimo seansai bei jų kiekis

Priklausomai nuo jūsų gydomo ploto dydžio, procedūra gali trukti nuo kelių minučių (pvz., gydant viršutinę lūpą) iki valandos (pvz., kojų gydymas). Taigi, patogumo dėlei jūs netgi galėsite atlikti greitą plaukų šalinimo lazeriu procedūrą per pietų pertrauką.

Tai sakant, reikėtų pažymėti, kad kūno vietų kiekis, kurį galite apdoroti lazeriu per vieną seansą, yra ribotas. Bet kuris geras praktikas jums pasakys, kad lazerio šviesos ir energijos yra tik tiek, kad jūsų kūnas galėtų saugiai sugerti per vieną seansą.

Apibendrinant

Straipsnyje aptarėme aspektus, susijusius su plaukų šalinimu, kuriuos yra būtina žinoti prieš atliekant plaukų šalinimą lazeriu. Taigi, jeigu artimiausiu metu planuojate tokiu būdu atsikratyti plaukelių, nepamirškite apie šiuos aspektus.

 Jeigu norite sužinoti daugiau kviečiame apsilankyti depiliacijoscentras.lt.