Bendradarbiavimas su vertėjais iš užsienio – itin kokybiškam vertimui

0
249
Handshake.

Vertimo biuras yra atsakingas už tai, kad tekstai, dokumentai, straipsniai, moksliniai darbai, sutartys  būtų kokybiškai išversti, todėl visada geriausia rinktis profesionalus. Naudodamiesi vertimų biuro paslaugomis, nepamirškite, kad jūs jiems davėte atsakomybę išversti savo ar savo įmonės svarbius dokumentus, todėl patikite jiems ir įvaizdį. Jei vertimas būtų nesėkmingas, tai sukeltų labai daug problemų, ypač turintiems verslą. Vertimo paslaugos atliekamos daugelio biurų, tačiau pasirinkti gali būti tikrai nelengva. Straipsnyje rasite kelis patarimus.

Svarbu neskubėti palyginti ir išanalizuoti įvairius daugelio vertimų biurų pasiūlymus. Galite paprašyti agentūros pateikti atliktų darbų pavyzdžius, neišduodant klientų konfidencialumo. Būkite atsargūs pastebėjus itin mažas kainas. Kai kurios agentūros gali užsakinėti paslaugas iš laisvai samdomų vertėjų, kurie nebūtinai yra profesionalai. Taip pat svarbu rasti lanksčią agentūrą, galinčią dirbti pagal numatytą terminą.

Vertimų biurai gali pasirūpinti, kad vertimo paslaugos būtų atliktos bendradarbiaujant su vertėjais iš užsienio, kad vertimas būtų itin kokybiškas. Tik kalbantys gimtąja kalba gali pasirinkti ir naudoti terminologiją bei tinkamiausią stilių, apeliuodami į formules ir kalbai būdingas subtilybes. Kalbos subtilybės gali būti labai skirtingos, o terminai ne visuomet verčiasi paraidžiui.

Kadangi jūsų pranešimas, tekstas ar straipsnis turi būti išverstas tiksliai, turite paskambinti agentūrai ar vertėjui, turinčiam patirties toje srityje, kurioje veikia jūsų verslas. Tik savo srities ekspertas galės pateikti kokybišką vertimą jums reikalingomis temomis. Visi vertėjai paprastai turi vieną ar kelias specializacijas, vieni orientuojasi į teisinius vertimus, kiti į medicininius ar susijusiais su finansais ir kt. Vertimo paslaugos bus atliekamos puikiai, jei vertimų biuras turės daug skirtingas temas gebančių suprasti vertėjų tinklą. Taip visada bus galima džiaugtis puikiais vertimais bet kokiu atveju.

Kokybiškas vertimų biuras taip pat turi padėti savo klientams išpildyti visus poreikius, suprasti kokios normos nustatytos ir koks turėtų būti darbų atlikimo terminas. Visada rekomenduojama atkreipti dėmesį ir į klientų aptarnavimą, bendravimą – ilgalaikiam bendradarbiavimui visuomet norisi malonaus sutarimo. Taip galima visuomet pasikliauti to paties biuro siūlomomis paslaugomis ir nebereikės apsikrauti bereikalingomis vertimo paslaugų paieškomis. Patyrusių ir profesionalių vertėjų komanda galite rasti – www.greitasvertimas.lt.