Geriausios vietos pasiskolinti pinigų palankiomis sąlygomis

0
211

Šiais laikais tikriausiai daugeliui savarankiškų žmonių jau yra tekę kreiptis į kredito bendroves dėl paskolos suteikimo. Tiesą sakant, dažnai pasiskolinti tenka pačioms įvairiausioms reikmėms, todėl žmonės skolinasi iš geriausiai tuo metu išreklamuotos ar net pirmos pasitaikiusios bendrovės. Žinoma, taip daryti nereikėtų, kadangi priklausomai nuo pačios paskolos tikslo, geriausias skolinimosi sąlygas gali suteikti visiškai skirtingos kredito įstaigos. Taigi, šiame straipsnyje aptarsime viską ką būtina žinoti kreipiantis dėl kredito įvairiomis gyvenimo situacijomis.

Jei pinigų prireikė greitai

Jei pinigų prireikė labai greitai ir netikėtai, geriausias pasirinkimas yra momentinių kreditų bendrovės. Čia jūs paskolą gausite per 10-20 minučių ir jums nereikės užstatyti jokio turto. Dėl paskolos suteikimo galima kreiptis internetu, telefonu ar net paprasta sms žinute. Tačiau būkite atsargūs, kadangi greitieji kreditai yra itin brangi skolinimosi priemonė. Metinės palūkanos dažnai čia viršija ir 50 proc., todėl gavę tokią paskolą, stenkitės kuo greičiau ją grąžinti. Iš esmės, greitieji kreditai yra skirti trumpalaikiams ir smulkiems finansiniams rūpesčiams spręsti.

Jei pinigų reikia vartojimui

Įvairiems vartojimo poreikiams finansuoti, be jokios abejonės, geriausiai tinka vartojimo paskolos. Dėl šios rūšies paskolų galite kreiptis į įvairias paskolų bendroves bei tarpusavio skolinimo platformas. Vartojimo paskolos yra patogios tuo, jog jos suteikiamos be jokio užstato ir vėliau nereikia atsiskaityti už paskolos panaudojimą. Kitaip sakant, gautus pinigus galite leisti savo nuožiūra. Vartojimo paskolos nėra tokios brangios kaip greitieji kreditai, tačiau skolintis vis tiek reikėtų atsakingai. Daugiau apie vartojimo paskolas gali sužinoti šiame straipsnyje:

https://investicijosirfinansai.lt/asmeniniai-finansai/paskolos-ir-kreditai/vartojimo-paskolos

Jei pinigų reikia konkrečiam pirkiniui

Kilus poreikiui įsigyti automobilį, skalbimo mašiną, šaldytuvą ar kitą stambesnį pirkinį, siūlytume apsvarstyti ne kredito bet lizingo paslaugos variantą. Tiesą sakant, daugelis parduotuvių yra sudariusios sutartis su lizingo bendrovėmis, todėl pirkėjams gali pasiūlyti labai palankias lizingo sąlygas. Pasinaudoję lizingo paslauga, norimą daiktą jūs galėsite įsigyti tą pačią dieną, o atsiskaityti per jums priimtiną terminą. Beje, norėdamos pritraukti naujus klientus, lizingo bendrovės dažnai skelbia įvairias akcijas, kurių metu norimą prekę  galite įsigyti be jokio pabrangimo. Taigi, patogiausias būdas skolintis konkrečiai prekei – tai lizingo paslauga.