Įmonės perregistravimas – nesudėtinga procedūra, kai kreipiamasi į profesionalus

0
329

perregistravimasKai kuriems „šviežiai iškeptiems“ verslininkams visi, su įmone susiję, teisiniai reikalai gali pasirodyti labai painūs. Tačiau taip tik gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Pasirinkus tinkamus partnerius, profesionalus, Jūs be vargo sutvarkysite visus reikiamus dokumentus. Naujai steigiamoms įmonėms reikalingas įmonės registravimas, tačiau, jeigu bendrovė jau egzistuoja, tačiau pasikeitė jos pavadinimas, adresas ar vykdomos veiklos rūšis – bus reikalingos įmonės perregistravimo paslaugos. Dažniausiai tokių paslaugų prireikia nusipirkus įmonę iš kito asmens.

 

Jeigu vis dar dvejojate ir neapsisprendžiate kokiai įmonei šį atsakingą darbą pavesti, siūlome ne tik ieškoti internete, tačiau ir pasidomėti kai kuriomis rekomendacijomis. Pavyzdžiui, REDITUS AMNIS buhalterinės paslaugos turi platų savo siūlomų paslaugų spektrą, todėl gali greitai perregistruoti Jūsų įmonę.

 

Įmonės perregistravimo paslaugos labiausiai praverčia todėl, kad Jums paprastai nereikia rūpintis dėl jokių teisinių reikalų. Jūsų partneriai tiesiog paprašys surinkti visus reikiamus dokumentus ir tada jau imsis savo veiklos. Kiekvienu atveju reikalingi dokumentai skirsis, kadangi skiriasi ir įmonės perregistravimo priežastys. Vieni tiesiog keičia įmonės pavadinimą, adresą, o štai kiti turi naudotis šia paslauga, jeigu sumažėja/padidėja įmonės kapitalas ar pasikeičia akcininkai. Tam tikrais sudėtingais atvejais būna keičiama ir pačios įmonės teisinė forma ar valdymo struktūra.

 

Surinkus visus reikiamus dokumentus, duomenys būna siunčiami į registrą. Toliau susitariama dėl susitikimo su notaru, kadangi visas procesas turi būti teisiškai įtvirtintas. Juk, kai keičiasi įmonės pavadinimas, pasikeičia ir visi rekvizitai, taip pat ir antspaudai.

 

Nebijokite kreiptis į profesionalus! REDITUS AMNIS buhalterinės paslaugos neleis Jums patirti jokių sunkumų, todėl jau labai greitai galėsite mėgautis naujo verslo teikiamais malonumais. Ši įmonė ne tik padės Jums įregistruoti ar perregistruoti savo veiklą, tačiau ateityje galės teikti ir buhalterinės apskaitos paslaugas. Juk taip patogu, kai patiems nereikia skaičiuoti. Šiais laikais galima džiaugtis, kad yra tokių įmonių, kurios ne tik apskaičiuoja pajamas bei išlaidas, tačiau ir padeda su pajamų deklaravimu. Drąsiai kreipkitės ir niekada nebijokite užduoti klausimų.