Internetas namams bei verslui – du skirtingi dalykai

0
433

internetasSpartus internetas yra kiekvieno vartotojo prioritetas, tačiau svarbu atminti, kad būtent sparta lemia kainas. Priklausomai nuo to kur gyvenate (Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ar kažkur kitur), skiriasi ir interneto paslaugų teikėjų skaičius. Mat, vieni paslaugas teikia vienuose regionuose, kiti – kituose, o dar treti – visoje Lietuvoje. Jeigu nagrinėjate populiariausių interneto tiekėjų pasiūlymus, tai dar nereiškia, kad jie yra geriausi. Štai kodėl svarbu tinkamai atsirinkti informaciją, kuri randama ieškant geriausių pasiūlymų. Tiems, kurie internetą užsisako pirmąjį kartą, reikėtų plačiau domėtis tiek sąlygomis, tiek ir paties interneto veikimo principais.

Kai kurie vartotojai klysta galvodami, kad visų interneto tiekėjų pasiūlymai yra beveik vienodi, išskyrus kainas. Toli gražu tikrai taip nėra. Visų pirma, skiria paslaugų kokybė. Vienų tiekėjų siūlomas internetas yra spartus, kitų – vidutinis, o dar kitų – itin prastos kokybės. Kalbant apie paskutinį variantą, tiesiog turėtumėte žinoti, kad kai kurių tiekėjų siūlomas internetas dažnai dingsta, o dėl to jie net nesivargina pateikti kažkokių kompensacijų. Tad, vertėtų aklai nepasitikėti pasiūlymais, net jeigu jie iš pirmo žvilgsnio ir atrodo labai patrauklūs.

Interneto paslauga dažniausiai parenkama individualia tvarka t.y. kiekvienas interneto tiekėjas gali pasiūlyti skirtingas sąlygas ir interneto spartą. Pavyzdžiui, gyvenantiems ten, kur nėra galimybės prijungti šviesolaidinio interneto, dažniausiai pateikiamos alternatyvos – hibridinis arba plačiajuostis internetas. Žinoma, jeigu yra galimybė – galima rinktis mobilųjį internetą.

Prieš užsakant interneto paslaugas, ypač didelį dėmesį reikia sutelkti į tai, kokiems tikslams jis bus naudojamas. Namams skirtas internetas yra pigiausias, tačiau, jeigu jūs jį norėtumėte naudoti verslo tikslams, tuomet gali tekti ieškoti verslo pasiūlymo.

Internetas verslui pasižymi visai kitomis savybėmis. Na, internetas veikia tuo pačiu principu, tačiau jos diegimo procedūra yra kitokia. Jeigu esate kažkokia įmonė, kuriai reikia interneto kelioms dešimtims ar didesniam įrenginių kiekiui, logiška, kad standartinio modemo jums nepakaks. Tam reikia visai kitokios įrangos. Ką reikėtų rinktis jūsų įmonei – patars specialistai.

Jeigu jus domina interneto užsakymo galimybės, bet neapsisprendžiate, tuo labiau – nelabai ką išmanote, tuomet myplan.lt tikrai jums galės padėti.