Ką daryti jei ant kaktos yra nepageidaujamų plaukelių?

0
110
plaukų šalinimas lazeriu Kaune

Kai su amžiumi plaukų linija pradeda „lipti“ ant kaktos, tai sukelia diskomfortą ir neaiškumą dėl išvaizdos. Norėdami vizualiai padaryti kaktą šiek tiek aukštesnę ir atsikratyti nepageidaujamų plaukų kaktos srityje, jie griebiasi plaukų šalinimo lazeriu.

Pirmasis plaukų šalinimas lazeriu Kaune gali būti atliekamas bandomuoju būdu. Plaukus galima skusti arba vaškuoti. Jei jums patinka rezultatas, galite drąsiai kreiptis į kliniką EPIL. Čia sertifikuoti medicinos specialistai atliks pilną plaukų šalinimą nuo kaktos linijos.

Elektroepiliacijos salonas Vilniuje

Informuojame, jog mus rasti galite ne tik Kaune, bet ir Plaukelų šalinimas lazeriu salone Vilniuje. Tai puikus pasirinkimas sostinės gyventojams, norintiems profesionaliamo, taikomų naujausių technologijų ir malonaus tarpusavio bendravimo.

Plaukų šalinimo lazeriu pliusai

 • Plaukų šalinimas lazeriu yra perspektyviausia kosmetinė procedūra.
 • Tai nesukelia skausmo kaip vaškavimas.
 • Nepažeidžia odos kaip skutimosi.
 • Jis yra patvarus: kelių seansų metu plaukų linija atsikrato amžiams.
 • Procedūros nekenksmingumas nekelia abejonių.
 • Žymiai sutaupysite laiko ir pinigų, išleistų periodiniam plaukų šalinimui.
 • Kaktos plaukų šalinimo procedūros trukmė – tik 15 minučių.
 • Procedūra populiarėja, nes visiškai pakeičia veidą.

Kaktos plaukelių šalinimo procedūra

Sesijos trukmė bus ne daugiau kaip penkiolika minučių. Procedūra nesukelia aštraus diskomforto, galimas tik šilumos pojūtis, dilgčiojimas.

Pacientas guli. Plaukai atsargiai atskiriami. Perteklinės garbanos pašalinamos kepurėje. Ant akių uždedami akiniai. Klinikos „Epil“ specialistai turi didelę patirtį atliekant tokias procedūras. Pacientas gali nesijaudinti dėl rezultato.

Pasiruošimas užsiėmimui prasideda likus 2-3 savaitėms. Ruošdamiesi kaktos plaukų šalinimui, turėtumėte susilaikyti nuo bet kokio saulės spindulių poveikio. Soliariumas neįtrauktas. Būti gatvėje, veikiant saulės spinduliams, galima tik su galvos apdangalu.

Likus mėnesiui iki procedūros, plaukai nėra dažomi. Prieš seansą plaukus reikia švariai išplauti šampūnu, nenaudoti kitų kosmetikos priemonių. Prieš pradedant plaukų šalinimą, mūsų specialistai rekomenduoja atvykti apžiūrai. Ištyręs plaukų augimo ypatybes, gydytojas įvardins apytikslį seansų skaičių, paaiškins visas procedūros detales.

Plaukų šalinimas lazeriu nuo kaktos atliekamas pagal estetinius rodiklius

Procedūros kontraindikacijos:

 1. Jūs negalite atlikti procedūros, jei yra daug ligų.
 2. Onkologija bet kuriame etape.
 3. Ūminės virusinės infekcijos.
 4. Odos ligos: dermatitas, egzema ir kt.
 5. Diabetas.
 6. apgamų.
 7. Turėdamas gaivų įdegį.
 8. Nėštumas, laktacija.
 9. Alergija.
 10. Imuninės ligos.

Gydytojai rekomenduoja palaukti dvi savaites po antibiotikų vartojimo. Bet kokius apgamus lazerio vietoje prieš procedūrą turi patikrinti gydytojas. ARI taip pat yra kontraindikacija. Reikia laukti pasveikimo.

Pagrindinės taisyklės po procedūros

Veido oda gana jautri, todėl norint greitai ir be komplikacijų atsigauti, reikia laikytis paprastų taisyklių.

 • Dvi savaites vengti saulės spindulių.
 • Nebraižykite ir nelieskite rankomis.
 • Nelankykite soliariume, saunoje, vonioje, baseine ir sporto salėje.
 • Jei susidarė pluta, nelieskite jos.

Pašalinimas lazeriu nepalieka rimtų pažeidimų. Po seanso diskomforto jausmo nėra. Sužalojimas yra minimalus, tačiau plaukų folikulų pažeidimą reikės atkurti. Antroji procedūra skiriama po 6-8 savaičių. Tiksliau pasakys gydytojas.

Plaukų šalinimu lazeriu galite vizualiai pakelti kaktos liniją. Procedūra visam laikui pašalins nepageidaujamą augmeniją, padės transformuoti veidą, padaryti jį atviresnį.

Pabaigai

Norėdami nuspręsti dėl šios procedūros, turite visiškai pasitikėti rezultatu. Lazerio veikimas yra negrįžtamas. Jei po procedūros pacientas norės grąžinti viską taip, kaip buvo, to padaryti bus neįmanoma. Kaktos plaukų šalinimas turėtų būti atliekamas profesionaliame grožio salone.

Šaltinis: elektroepiliacija.lt