Kaip atrodo ergonominės kėdės?

0
87

Ergonomiškos kėdės yra sukurtos taip, kad būtų pritaikytos vartotojo poreikiams, ir yra susijusios su aukštesniu produktyvumu dėl jų siūlomos pritaikytos paramos.

Ką reiškia ergonominė kėdė? Biuro kėdės paprastai priskiriamos ergonomiškoms, kai jose yra reguliuojamas sėdynės aukštis, sėdynės gylis ir juosmens atrama. Tai reiškia, kad jūs turėtumėte sugebėti reguliuoti kėdės aukštį taip, kad jūsų kojos būtų statmenos grindims, o sėdynės dėklas turėtų leisti ją sureguliuoti taip, kad galėtumėte patogiai sėdėti. Tinkama juosmens atrama leidžia pakankamai palaikyti apatinę nugaros dalį, kad stuburas būtų tinkamoje padėtyje. Pati ergonomika nėra kėdžių rūšis, labiau patobulintos kėdžių atramos. Ergonomiškas kėdes galime priskirti kompiuterio kėdėms, šiuolaikinio stiliaus kėdės, vadovų kėdės ir daug daugiau.
Daugelis ergonomiškų kėdžių turi šiuos reguliavimus. Daugumoje ergonomiškų kėdžių paprastai matysite nuo penkių iki devynių reguliuojamų komponentų: Reguliuojamas galvos atlošas, juosmens atrama, reguliuojamas rankos plotis, reguliuojamas rankos aukštis, reguliuojama sėdynės dalis, kėdės aukščio reguliavimas, reguliuojama pakreipimo įtampa, pakreipiama spyna.

Ergonomiškos biuro kėdės turi daugybę funkcijų, skirtų jūsų laikysenai pagerinti ir teisingam jos palaikymui, tačiau jos atlieka tik pusę darbo – norėdami iš tikrųjų pajusti ergonomiškos kėdės pranašumus, pirmiausia turėtumėte sužinoti, kaip tinkamai sėdėti. Gera ergonomiška kėdė bus reguliuojama, kad būtų galima geriau valdyti ir pritaikyti nustatymus. Reguliavimas ypač svarbus, jei perkate kėdes, kurias naudos skirtingi vartotojai. Jei perkate kėdę savo namų biurui arba konkrečiai vienam asmeniui, apsvarstykite galimybę naudoti jų kūno matmenis, kad būtų didesnis tinkamumas.

Papildomos aplinkybės: rinkdamiesi ergonomišką biuro kėdę, taip pat turėtumėte apsvarstyti, kiek laiko joje kasdien sėdėsite, nes kuo ilgiau planuojate naudotis kėdute, tuo labiau norėsite apsvarstyti reguliuojamas galimybes.