Kaip įsigyti žaidimus iš el. parduotuvių?

0
705

Mėgstate žaidimus? Turite kažkokią konsolę, bet neturite didelio žaidimų pasirinkimo? Šiuo metu itin pigiai ir greitai naujausius žaidimus galite įsigyti iš tokių parduotuvių kaip http://www.tarasgames.lt, nes čia siūlomas vienas didžiausių žaidimų asortimentų skirtingą poreikį turintiems žaidimų entuziastams. Tiesa, jeigu nusprendėte vaikytis mažiausių kainų, tuomet turėkite galvoje, kad ne visur viską pavysk įsigyti saugiai. Mat, kai kurie pardavėjai siūlo labai mažas kainas, tačiau pirkėjams nepabrėžia, kad tai neretai būna naudoti žaidimai. Jeigu ieškote naujų ir ką tik rinkoje pasirodžiusių žaidimų, tuomet vertėtų būti kiek atsakingesniems. Privatūs pasiūlymais neretai baigiasi apgavystėmis, o nuo to dažniausiai nukenčia tik pirkėjai.

Konsolėms skirtus žaidimus internetu įsigyti galima nesunkiai. Jums reikia susirasti gerus įvertinimus turinčią el. parduotuvę ir tiek. Ten užsakymo procesas yra labai paprastas. Jums reikia tik išsirinkti norimus žaidimus. Paskui reikia pasižiūrėti ar pardavėjas juos turi sandėlyje. Jeigu viskas tvarkoje, toliau seka užsakymo pateikimas. Nurodote norimą kiekį bei pristatymo informaciją. Galiausiai el. parduotuvėje bus suformuota apmokėjimo informacija. Jums reikės tik pervesti pinigus ir tiek. Liks tik laukti kol žaidimai bus pristatyti jūsų nurodytu adresu. Pristatymas galimas paprastu registruotu paštu, per kurjerius arba naudojantis pašto terminalais. Žinoma, kiekviena el. parduotuvė gali nurodyti kokie pristatymo būdai yra leidžiami ir galimi.

Kas liečia konsolėms skirtų žaidimų įsigijimą iš privačių asmenų, būtina suprasti, kad internete sukčių yra ne ką mažiau nei kitose vietose. Internete netgi lengviau nustatyti ar pardavėjas bandys apgauti ar ne. Galvojate kaip? Pavyzdžiui, jeigu kažkoks pardavėjas siūlo žaidimą, kuris rinkoje pasirodys dar tik po kelių mėnesių, vadinasi čia jau kažkas yra negerai. Joks asmuo ar įmonė negauna išskirtinių teisių platinti žaidimus anksčiau laiko, tuo labiau – anksčiau nei patys leidėjai. Taipogi vienas iš signalų, kad jus bandys apgauti, yra būtent neigiami atsiliepimai viešoje erdvėje. Jeigu suvedus pardavėjo vardą ir pavardę paieškos sistemos grąžina nuorodas į nusiskundimus, tuomet ir taip aišku, kad nėra čia ko rizikuoti – ir jus gali bandyti apgauti.