Kaip kūrybiškai papuošti vonios kambarį?

0
326
vonios aksesuarai

Vonios kambarys – be abejonės yra vienas iš svarbiausių kambarių mūsų bute ar namuose. Ja naudojasi visi ir dažnai, ar tai būtume mes patys ar mūsų namiškiai. Tai ne tik patalpos skirtos palaikyti mūsų higieną, tačiau kartu tam tikra prasme paruošiančios mus dienos startui.

Nors iš pažiūros tai nėra didelis kambarys, jo reikšmė mūsų kasdieniam gyvenimui yra iš didžiulė. Todėl, būtina užtikrinti, jog jis mums yra tikrai jaukus ir malonus kiekvieną kartą tenais užėjus.

Vonios aksesuarai ir keletas kūrybiškų sprendimų išnaudojant nedidelę patalpos vietą, vonią gali paversti vienu iš jaukiausių vietelių visuose namuose apskritai.

Kadangi iš pirmo žvilgsnio mes tikrai neturime daug su kuo dirbti, daugeliui žmonių gali pasirodyti sudėtinga, o galbūt išvis misija neįmanoma kūrybiškai ir įdomiai papuošti savo vonios kambarį.

Juk dekoracijos laisvai gali ir pergrūsti ir taip nedideles patalpas, na o vėliau su savo sprendimais reikės gyventi tikrai ilgą laiką.

Taigi, kaip būtų galima kūrybiškai papuošti savo vonios kambarį? Šiame straipsnyje būtent apie tai ir kalbėsime pasiūlydami jums keletą paprastų idėjų, kurios atneš labai didelius pliusus.

Išskirtiniai tapetai

Tapetai – universali priemonę kurią mes taikome dekoruojant ne tik vonią tačiau ir kitus kambarius. Tačiau būtent toje patalpoje kurioje nėra itin daug vietos tapetai gali labai pasitarnauti ir pilnai atsiskleisti savo grožiu.

Šiais metais vis labiau populiarėja kaleidoskopinių raštų tapetai atnešantys ne tik gražią, tačiau ir smagesnę kambario estetiką bei žinoma, padedantys šiek tiek padidinti ir taip mažą erdvę. Svarbiausia, tiesa, yra pasirinkti šviesesnių tonų variantą.

Orą valantys augalai

Kitas dalykas kuris gali padėti į vonios kambarį atnešti ne tik reikalingos estetikos, tačiau ir svarbaus funkcionalumo yra orą valantys augalai. Pastarieji būna ne tik įvairių dailių formų, gebantys gaminti deguonį, tačiau kartu skleidžia ir itin malonų kvapą.

Vėzdūnės, orchidėjos, bromelijos ar azalijos gali būti tikrai geri pasirinkimai tiems kurie norint ne tik estetikos, tačiau ir funkcionalumo paprasčiausiai visą erdvę paverčiant kur kas malonesne ir gaivesne.

Organizuotumas

Nors tai nėra konkretus aksesuaras ar priemonę, tinkamai suorganizuoti daiktai vonios kambaryje tikrai leis pasijusti jaukiau vonioje nei buvote lig šiol.

Įvairios lentynėlės, dežutės nekainuoja daug, tačiau puikiai gali tapti priemonėmis padėsiančios įnešti malonesnių pojūčio ir elementarų tvarkos pojūtį.

Kadangi vietos čia ir taip nėra daug, net ir smulkūs pokyčiai tikrai atneš malonių rezultatų. Kitą kartą užėjus į vonią jūs padėkosite patys sau už tai, jog netingite palaikyti tvarkos.

Primygtinai tuščia erdvė

Kadangi daugumos mūsų vonios kambariai nėra dideli, ne paslaptis, jog kartais yra tiesiog geriau nieko nedėti ir palikti daugiau atviros erdvės.

Dizaineriai paprastai pataria labai įmantrų kontrastą. Priešais vietą kur laikote daugiau priemonių, būtent ir atlaisvinkite erdvę, tokiu būdu iškart pajusite daugiau erdvės.

Pabaigai

Net ir smulkūs pokyčiai ar aksesuarai jūsų vonios kambaryje gali atnešti išties įspūdingų rezultatų. Todėl nepatingėkite palaikyti jame tvarkos ir įsigykite keletą aksesuarų padėsiančių pagyvinti jo jausmą.

Paruošta pagal bijunai-prienamo.lt pateiktą informaciją.