Kaip lengvai išmokinti vaiką važiuoti paspirtuku?

0
149

Nusprendę įsigyti paspirtuką savo vaikui, turėsite žinoti, kaip išmokyti jį juo važiuoti. Jie labai skiriasi nuo dviračio, kuriam reikia kitokio balanso. Dviračiu, kai jie yra ant sėdynės, jie turi išlaikyti tobulą pusiausvyrą. Paspirtuką išmokti naudotis yra daug lengviau. Iš esmės jie turės rankas ant vairo ir vieną koją ant paties paspirtuko. Kita pėda yra naudojama vaikui judėti į priekį, be to, ji gali būti naudojama siekiant padėti išlaikyti pusiausvyrą. Todėl išmokti bet kurį vaiką važiuoti paspirtuku nebus taip sunku. Pakalbėkime apie  paprastus žingsnius, kuriuos galite naudoti norėdami padėti savo vaikui išmokti naudotis paspirtuku vos per kelias dienas.

Supažindinkite juos su pagrindais. Pirmasis proceso žingsnis – parodyti vaikui paspirtuką. Leiskite jiems jį laikyti ir paaiškinkite jiems skirtingas paspirtuko dalis. Jūs turite tai padaryti, kol jie niekada nemėgino į tai patekti. Tai suteiks jiems pagrindinę informaciją, kurios reikia norint suprasti pagrindinius komponentus.

Parodykite jiems, kaip važiuoti paspirtuku. Antras žingsnis – parodyti vaikui, kaip reikia važiuoti paspirtuku. Tai jūs pademonstruosite. Atsistosite ant paspirtuko viena koja į, o kita stumsitės į priekį. Taip pat galite pademonstruoti, kaip pasukti ir kaip sustoti.

Pradėkite juos mokyti uždarose patalpose. Trečiasis proceso žingsnis yra parodyti jiems, kaip patekti į paspirtuką, tačiau tai turi būti padaryta namuose. Pageidautina, kad tai padarytumėte ant kilimo. Iš pradžių jiems nebus pusiausvyros. Jei jie nukris, tai nebus taip pavojinga, palyginti su rodymu ant betono lauke.

Naudokite dirželį, kad juos pastumtumėte. Penktasis proceso žingsnis yra priversti juos užlipti ant paspirtuko, kol jūs juos traukiate. Tol, kol abi rankos yra ant vairo ir jei abi kojos yra ant paspirtuko, jie gali suprasti pusiausvyrą. Paspirtukas tai puiki pramoga tiek mergaitei tiek berniukui, smagu ir tai, kad juos rasite dviračių parduotuvėje visokių modelių ir spalvų.