Kodėl įmonių pardavimas turėtų rūpėti verslo naujokams?

0
474

imoniu pardavimasYra daug paslaugų teikėjų, kuriems įmonių pardavimas yra įprasta veikla. Tačiau, pradedantys verslininkai, kurie galvoja kaip įteisinti veiklą, dažnai susimąsto dėl šių paslaugų įsigijimo. Kartais dvejojama kai pamatoma kokios siūlomos kainos. Jos yra stebinančios – įmonių įsigijimo kainos siekia vos kelis šimtus eurų, kai tuo tarpu, atrodo registravimas turėtų kainuoti ne vieną tūkstantį. Verta žinoti, kad tokias įmones siūlantys įsigyti paslaugų teikėjai apeina įstatymus ir sugeba naujus juridinius asmenis registruoti mažesnėmis kainomis. Čia nėra nieko nelegalaus – taip veikia daug įmonių Lietuvoje. Norintiems plačiau sužinoti kaip viskas vyksta su UAB įsigijimu, siūlome skaityti žemiau.

Pirmiausia, norint pasinaudoti galimybe už žemą kainą įsigyti UAB, reikia susirasti tokį paslaugų teikėją/pardavėją, kurio reputacija yra švari. Tai reiškia, kad įmonių nereikia pirkti tuomet, kai matoma, jog jos bankrutuoja. Jūs turėtumėte sutelkti dėmesį į tuos pasiūlymus, kur siūloma įsigyti įmones, nevykdžiusios veiklos. Tai būtų saugiausias variantas. Jokiu būdu nesirinkite tokių pasiūlymų, kur kainos siekia vos kelias dešimtis eurų – pirmiau įvertinkite ar siūloma įmonė yra tvarkinga.

Nevykdžiusios veiklos įmonės yra dažnas pardavimo objektas. Tokiomis įmonėmis prekiauja ne vienas fizinis asmuo ar įmonė. Paprastai kalbant, tai įprasta verslo sritis, kuomet siekiama palengvinti naštą kitiems verslininkams.

Naujokams įmonės įsigijimas tikrai turėtų būti aktualus. Mat, tokia galimybė leidžia sutaupyti daug pinigų. Juk tokios įmonės kainuoja keletą šimtų eurų, o tai akivaizdu yra pigiau nei registruoti UAB patiems. Perkant UAB, kaip minėjome, reikia įvertinti ką perkate, o taip – iš ko ją perkate.

Norint apsieiti be jokių apgavysčių, patartina rinktis tokius pardavėjus, kurie randami per paieškos sistemas. Ten tikrai rasite ne vieną patrauklų pasiūlymą. Tiesiog turite ieškoti teisines paslaugas siūlančių paslaugų teikėjų. Jie parduoda, tarpininkauja bei registruoja įmones pagal klientų pageidavimus ir ne tik.

Perkant įmonę tokiu būdu, gaunama tik juridinis asmuo t.y. visos akcijos. Tačiau, įmonės pavadinimas jau yra sugalvotas, įmonė kažkur jau yra registruota, o banko sąskaitoje – nėra pinigų. Tad, plačiau tuo pasidomėkite.