Kodėl verta rinktis žaliuzes diena – naktis?

0
284

Nepaisant to, kad žaliuzes jau seniai naudoja beveik kiekvienas žmogus, naujų tipų gamyba nenustoja stebinti. Jei norite susikurti jaukius namus žaliuzės diena-naktis bus idealus sprendimas.

Dienos ir nakties žaliuzių spalva turėtų būti parinkta atsižvelgiant į kambario savybes. Mažus kambarius geriau dekoruoti žaliuzėmis, kad atitiktų sienas. Bet jei kambarys yra siauras ir ilgas, o lango anga yra ant trumpos sienos, tada geriau pasirinkti ryškią kontrastingą žaliuzę. Ši dizaino technika vizualiai ištaisys kambario netobulumą, todėl galite susikurti įspūdingą aplinką. Erdviuose kambariuose ryškios diena-naktis žaliuzės gali būti svarbiausias dalykas. Kad jie atrodytų harmoningai, į kambarį įdėkite porą to paties tono interjero elementų.

Galite reguliuoti kambario apšvietimo lygį. Tokių roletų valdymas yra gana paprastas. Galite juos visiškai pakelti ir maksimaliai apšviesti kambarį, arba galite reguliuoti šviesą naudodamiesi skaidriomis ir nepermatomomis juostomis.
Tokios žaliuzės gali vizualiai išplėsti erdvę, užima nedaug vietos, todėl visa palangė lieka visada laisva, galima derinti ir su tiulinėmis užuolaidomis.

Tokie roletai tinka bet kokiam interjerui. Nuo šalies ir Provanso iki aukštųjų technologijų ir stilingo skandinaviško minimalizmo. Maloniai atrodanti medžiaga, kuri, skirtingai nei plastikinės ir aliumininės žaliuzės, nesuteikia kambariui biuro išvaizdos ir nesumažina jaukumo.

Nesibaigiantis medžiagų, spalvų, raštų, tekstūrų pasirinkimas, iš kurių gaminamos šios žaliuzės, taip pat yra galimybė užsisakyti savo piešinį.
Universalumas leidžia šias užuolaidas naudoti bet kurioje patalpoje. Diena- naktis žaliuzės puikiai atrodo biuruose, bendro naudojimo patalpose ir konferencijų salėse, jos tinka virtuvėje, miegamajame, jas galima naudoti absoliučiai bet kur.

Kėlimo mechanizmą lengva valdyti. Jis sukurtas taip, kad kiekvieną audinio sluoksnį būtų galima valdyti atskirai.
Audinys tokioms žaliuzėms specialiai impregnuojamas, jis netraukia dulkių ir purvo, turi antistatinį poveikį, ilgalaikį atspalvių sodrumo išsaugojimą. O svarbiausia, lengva rūpintis, tiesiog nuvalykite drėgnu skudurėliu, jų plauti nereikia.