Kokį židinį pirkti?

0
285

Kaip ir kiekvienam, norinčiam įsigyti židinį reikalingas židinio pirkimo vadovas ar profesionali specialisto konsultacija. Kadangi jų įvairovė yra labai didelė ir sunku surasti sau tinkamą variantą. Nors ant židinio gali atrodyti, kad yra viskas, ko reikia, tačiau tai būti gali ne visada.

Židinys jūsų namuose yra fantastiškas. O pasirinkimas tiek gamintojų tiek modelių didelis ir įvairus, nuo kratki iki visokių kitų firmų. Tiesą sakant, galite turėti židinius keliuose savo namų kambariuose. Nors dabar jurisdikcijos uždraudė medinius židinius naujuose namuose, jie gali būti gražūs nostalgiškai įvairiomis madomis. Tiesa sakant, dujiniai židiniai yra kur kas patogesni ir ekologiškesni.

Pirmasis jūsų sprendimas perkant židinį yra kuro tipas. Jūsų pasirinktas kuro tipas nurodo geriausią montavimo variantą ir bendrą dizainą, taip pat geriausią vietą židinio buvimo vietai. Pagrindinės kuro rūšies galimybės yra elektrinis, dujinis, gelis, etanolis ir mediena.

Elektriniai židiniai greitai įsitraukia kaip populiariausia turima kuro rūšis. Tiesą sakant, jei rimtai žiūrite į elektrinį židinį, galite apsvarstyti efektyvų infraraudonųjų spindulių židinį. Jie sukuria šilumą kaitindami elektra. Daugelis modelių turi vidinį ventiliatorių, kad šiluma būtų geriau paskirstyta jūsų namuose. Atsižvelgiant į tai, kad elektrinio židinio viduje nėra tikros liepsnos, jie naudoja „netikrą“ liepsną, kad suteiktų jiems tikrovišką išvaizdą ir jausmą. Įprasta, kad mirguliuojanti liepsna derinama su traškančiu „netikru“ rąstu. Jei jūsų namuose tampa per šilta, dauguma elektrinių židinių modelių leidžia išjungti kaitinimo elementą, išlaikant netikrą mirgančią liepsną, kad išlaikytumėte jaukią atmosferą. Be to, skirtingai nei mediniai ir dujiniai židiniai, elektriniams židiniams nereikia įprastos priežiūros, pavyzdžiui, atlikti tokias užduotis kaip medienos pjaustymas, kamino valymas ar dujų linijos tikrinimas. Bet kokiu atveju, viskas priklauso nuo jūsų norų ir galimybių.