Malkinės statybos etapai

0
130

Turbūt kiekvienas įsivaizduojame, kad malkinė dažniausiai būna medinė. Kokia jos paskirtis? Tai gali būti įvairus pasirinkimas, nuo malkų laikymo arčiau namų iki saugojimo sprendimo, kuriame tilptų visos malkinės atsargos. Jų gali būti įvairių dydžių ir formų. Tačiau pakalbėkime apie standartinės medinės malkinės statybą.

Kadangi malkinė nėra „nuolatine konstrukcija“, todėl jai nereikia daugybės leidimų. Nors praktiškai kalbant, šis dalykas nėra tiksliai nešiojamas, tačiau oficialiai kalbant, ši malkinė yra laikoma „kilnojama“.

Jei nežinote kokio dizaino malkinės norite, idėjų visada galite pasisemti internete ir įvairiuose portaluose, kur žmonės dalinasi savo patirtimi, patarimai ir nuotraukomis. Taigi pradėjus statyti grindų sijas ir stulpus ant šių betoninių padų. Šis pagrindas yra šiek tiek nuožulnus ir nelygus, todėl dauguma stulpų yra šiek tiek skirtingo aukščio, kad būtų užtikrinta, jog pastogė būtų lygi iš visų pusių. Tinkama statybos praktika leistų sijoti sijas arčiau vienas kito, tačiau kadangi jie visi yra iš esmės dvigubi, šis dalykas yra nepaprastai tvirtas ir tvirtas.

Tada pridėkite grindjuostes. Naudokite įprastą pušies paklotą ir tarp kiekvienos lentos palikit porą centimetrų, kad aplink mano malkas būtų šiek tiek oro.

Kitas svarbus aspektas yra  vertikalios atramos. Patartina daryti kiekvieną iš 4 kampinių atramų iš dviejų 2 × 6 lentų padarius „L“. Tada supjaustykite viršūnes kampu ir sujunkite juos visus viršuje su horizontaliais 2 × 4. Pridėkite dar pora 2 × 4 ir stogo rėminimas baigtas. Tada prie priekio ir galo pridėkite centrines vertikalias atramas ir tarp kiekvienos vertikalios atramos ir stogo rėmo panaudokite įstrižas 2 × 4 petnešas. Be konstrukcinės atramos ir tvirtumo, manau, kad įstrižainės atramos atrodo tikrai gražiai.