Manikiūro priemonės profesionalams

0
177

Nagų darymas namuose taupo pinigus ir gali būti atpalaiduojantis. Tačiau norint gauti tuos pačius rezultatus, kaip ir salone, reikia kokybiškų įrankių. Geriausios profesionalios manikiūro priemonės yra patvarios ir apima pagrindinius įrankius, reikalingus nagams kirpti, dildyti, šlifuoti ir formuoti. Manikiūro priemonės profesionalams sukurtos aukštos kokybės, kad tiek darbas būtų atliktas kokybiškas, tiek pačiam meistrui darbo kokybė pasijaustu profesionali.

Medžiagos. Ilgiausiai tarnaujantys ir efektyviausi manikiūro įrankiai bus pagaminti iš nerūdijančio plieno. Daugelis pigesnių produktų bus pagaminti iš nerūdijančio plieno arba aliuminio. Šie produktai gali būti puikios vertės, tačiau gali trukti ne taip ilgai ar būti ne tokie aštrūs. Vis gi, investuojant į profesionalo įrankius, reiktų juos pasirinkti atsakingai, kad po to nereikėtų gailėtis dėl jo kokybės, kai tai bus pagrindiniai jūsų įrankiai.

Daugumoje manikiūro rinkinių bus maždaug 10–12 įrankių. Labiausiai paplitusios ir būtinos priemonės, randamos kokybiškame manikiūro rinkinyje, yra nagų žirklės, odelių žnyplės, odelių žirklės, stūmikai, pincetai, nagų dildė, antgaliai, daugiafunkcinės žirklės. Kai tokiose vietose yra pedikiūro įrankiai, o aukštesnės klasės rinkiniuose gali būti papildomų įrankių, tokių kaip plieninė nagų dildė ir veido plaukų žirklės. Jei nenorite naudoti gelinį laką ar akrilą, gelio lako rinkinyje dažnai būna UV šviesos lempa, kai galima nustatyti laiką – o elektroninį manikiūro rinkinį su keičiamomis galvutėmis, kuro pagalba galima švelniai formuoti nagus, didesniu greičiu ir galia. Šiai dienai galite rasti geriausių profesionalių manikiūro įrankių variantą visiems, pagal visų biudžetus ir nagų poreikius. Svarbiausia žinoti kokios tipo priemonės jums reikalingos ar kokio rinkinuko jums reikia. Pagrindinis dalykas į kurį reikėtų atsižvelgti, tai kokie pagrindiniai manikiūro įrankiai bus naudojami jūsų kasdieniniam darbe.