Pagalvės su užrašais – puiki dovana bet kokiai šventei

0
444

uzrasai ant pagalviuArtėjančioms Kalėdoms ketinate dovanoti patalynę ar tiesiog atskiras pagalves su tam tikrais užrašais? Naudinga būtų pasižiūrėti kiek šiuo metu kainuoja spausdinimo ant tekstilės paslaugos. Jūsų norimi užrašai ant pagalvių gali atsidurti už gana nedidelę kainą, jeigu spausdinimo paslaugą užsakysite iš žinomų paslaugų tiekėjų, tikėtina, kad teks laukti eilėje, ypač jeigu tai darote prieš pat šventinį laikotarpį. Klientai jau yra įspėjami, kad artėjant Kalėdoms, spausdinimo paslaugomis norintys pasinaudoti asmenys turės laukti eilėje, nes paklausa šių paslaugų šventinių laikotarpiu išauga kaip reikiant. Tad, jeigu Kalėdoms dovanosite pagalvės su specialiais užrašais, kuriuos patys sugalvojate, tuomet iš karto turite kreiptis į spausdinimo paslaugas teikiančias įmones ir privačius asmenis.

Norint užsisakyti šias paslaugas, pirmiausia reikėtų pasižiūrėti kokios kainos vyrauja ir kokie niuansai pasitaiko. Kalbant apie kainas, jos nustatomos atsižvelgiant į spausdinamo teksto ilgį ir dydį. Žinoma, jeigu dar bus papildomų grafinių elementų, tai spausdinimo kaina pakils. Nepamirškite, kad spausdinimo paslaugas siūlančios įmonės ir privatūs asmenys už projektavimą taiko atskirus mokesčius. Tai reiškia, kad jums patiems reikėtų paruošti failus, kurie būtų tinkamai sugeneruoti spausdinimui. Jeigu to padaryti nemokėsite, tuomet specialistai galės patys pasiūlyti šias paslaugas už tam tikrą kainą.

Užsakant spausdinimo paslaugas, būtina žinoti, kad ne visos įmonės verčia viską pirkti iš jų. Trumpai tariant, pagalvės su tekstu gali būti užsakomos taip, jog tas pagalves pristatysite patys. Nebūtina jų pirkti iš pačių paslaugų teikėjų, kurie kartais užsideda gana nemažus antkainius. Jeigu šią paslaugą užsakote nuotoliniu būdu, tuomet tas pagalves turėsite atsiųsti paštu arba per kurjerius – pasiteiraukite paslaugų teikėjų kaip jiems geriau.

Jeigu tekstas ant pagalvių bus parenkamas ne jūsų pačių, tuomet galite sutaupyti nemažai pinigų. Matote, dovanų idėjų el. parduotuvės gali pasiūlyti jau paruoštas prekes dovanojimui. Ten rasite ir nemažą pagalvių pasirinkimą. Jos bus su tam tikrais tekstais, tad jums liktų išsirinkti patraukliausiai atrodantį. Žinoma, perkant tokias dovanas, reikia pasidomėti iš ko jos yra pagamintos. Juk nenorėtumėte nupirkti pagalvę žmogui, koriams jis bus alergiškas?