Privačios paskolos

0
1597
privacios paskolos
privacios paskolos

Daugelis vartotojų, ieškodami geriausių skolinimosi sąlygų, neretai daro didžiulę klaidą vengdami privačios paskolos. Dabar įprasta, kad dažniausiai skolinamasi nuotoliniu būdu t.y. internetu, bet liūdniausia tai, kad vartojimo kreditus teikiančios bendrovės vis dar sulaukia didžiausios dėmesio, nors jos siūlo griežtas skolinimosi sąlygas bei didelius įsipareigojimus. Vartojimo kreditus teikiančios bendrovės klientams užkrauna ypač dideles palūkanas, kurias gali mokėti ne visi. Ieškantys palankesnių skolinimosi sąlygų jokiu būdu neturėtų atmesti galimybės skolintis iš privačių kredito teikėjų. Būtent jie jums gali pasiūlyti nemažas sumas, o geriausia tai, kad jie gali pasiūlyti ir ilgesnį paskolos grąžinimo grafiką, ir gerokai mažesnę palūkanų normą.

Privačių paskolų pagrindinė savybė yra ta, jog tokie kreditai išduodami tik turintiems nekilnojamą turtą. Tą nekilnojamą turtą klientas privalo įkeisti. Įkeitimas galioja tol, kol klientas įvykdo visus savo įsipareigojimus – grąžina paskolą su palūkanomis. Labiausiai reikia pabrėžti ir tai, kad internete ieškant privačių kredito teikėjų galima ir suklysti, o tai gali privesti ir prie nuostolių. Matote, yra sukčių, kurie apsimeta privačiais kredito teikėjais, o jų pagrindinis tikslas yra pinigų išviliojimas.

Kaip sukčiai išvilioja pinigus iš tų, kurie ieško privačių kredito teikėjų? Pirmiausiai jums reikia išsiaiškinti kaip sudaroma paskolos sutartis, kaip vyksta visa skolinimo tvarka. Jeigu jūs pateikiate kredito paraišką sukčiui, joje nurodote savo asmeninius duomenis, tai jis tiesiog reikalaus ir kažkokio mokesčio už tų duomenų patikrinimą. Jeigu tas mokestis bus nemažas, tai turėkite galvoje, kad čia gali slypėti klasta – sukčius paims tą mokestį ir dings. Tas mokestis gali siekti nuo kelių iki kelių šimtų eurų. Turėkite galvoje, kad įprastai kredito paraiškos patvirtinimo mokestis siekia iki vieno euro, tad jeigu kažkuris kreditorius reikalauja, jog už duomenų tikrinimą mokėtumėte jūs, tai jokiu būdu to nedarykite – ieškokite kito paskolų teikėjo.

Ieškantiems privačios paskolos geriausia būtų kreiptis į tuos kreditorius, kurie turi gerą reputaciją. Internete galima rasti patikimus asmenis, kurie skolina privačiai, tad jokiu būdu nesiskolinkite iš atsitiktinių asmenų, apie kuriuos jokios informacijos internete nėra.