Serialo ,,Sužeisti paukščiai” apžvalga

0
622
serialas sužeisti paukščiai internetu

Serialų žiūrėjimas – tai puikus būdas praleisti laisvą laiką bei pailsėti nuo kasdienybės. Pasaulyje yra sukurtų daugybę serialų, nuo linksmų komedijų iki dramų šeimoje. Šiandien mes pristatysime vieną iš populiariausių turkiškų serialų, kuris greitai išpopuliarėjo visame pasaulyje – Sužeisti sparnai.

Serialas ,,Sužeisti sparnai” internetu tapo ypač populiarus tarp moteriškos lyties atstovių, taigi šiame straipsnyje pateiksime serialo ,,Sužeisti paukščiai” apžvalgą bei kelis argumentus dėl ko yra būtina jį peržiūrėti.

Kokybės ir kiekybės garantas

,,Pažeisti paukščiai“ yra „Elif“ serijos gamintojų projektas, kuris pasiekė sėkmės visoje planetoje. Tai yra tam tikras naujos serijos kokybės ir kiekybės garantas iš jų dirbtuvių.

Tema yra aktuali ir draskanti širdį, o dėmesys sutelktas į vaikus, kuriuos piktadariai gatvėje naudoja elgetauti. Dviejų našlaičių – Omero ir Meryem – istorija. Norėdami išlikti, jie privalo paklusti žiauriems gatvės įstatymams, kęsti smurtą ir nepriteklių.

Omero ir Meryem likimui susipynus su viena turtingiausių Turkijos šeimų, jie turės pasirinkti – pinigus arba vienas kitą. Našlaičiai, artimi tarsi brolis ir sesuo, blaškosi tarp dviejų pasaulių – skurdo ir turtų. Abu pasauliai negailestingi. Tačiau širdyje rusena viltis, kad rytojus išauš šviesesnis.

Trumpa siužeto apžvalga

Istorija seka du našlaičius, bėgančius nuo negailestingo nusikaltėlio, bandančio sukurti naują gyvenimą Stambule. Sužeisti paukščiai sukasi aplink brolį ir seserį tarp dviejų pasaulių: jų gimimo gatvių ir prabangių Metehanoglu šeimos vilų.
Meryem yra stipri, graži jauna moteris, pastaruosius penkerius metus auginusi „jaunesnįjį brolį“ Ömerį. Jos patėvis Durmusas ketino parduoti vaiką, tačiau jam nespėjus užbaigti pardavimo, jis buvo nuvežtas į kalėjimą.

Meryemui pavyko išgelbėti Ömerį nuo gatvės dirbant dieną ir naktį, kad būtų užtikrintas orus jų abiejų gyvenimas. Nors ji žino, kad berniukas yra įtakingo pramonininko sūnus ir kad jis buvo pagrobtas kovoje dėl valdžios dėl šeimos imperijos valdymo, jos toli gražu nėra jos pasąmonėje.

Ryšys su jo biologinio tėvo pasauliu atvedė Ömerį ir Meryemą į nuotykius, nes jie netikėtai susijungia su Leventu, vyru, kuris manė, kad daugiau niekada nematys savo sūnaus.

Populiariausi Turkijos aktoriai

Pagrindiniai serialo aktoriai yra Gizem Arikan, Emre Mete Sönmez, Ali Yasin Özegemen. Žavų berniuką Omerį vaidina Emre Mete Sönmez, kuriam tai yra pirmoji vaidybos patirtis. „Inci“ serijos prodiuseris Gulenas sako: „Berniukas yra tikras auksas.

Visi aktoriai jį iškart įsimylėjo, o jo talentas seka Isabella Damla iš „Elif“ serijos tais metais. “Jo aukos seserį įkūnija gražuolė Gizem Arıkan.

Šiame seriale taip pat vaidina vienas gražiausių turkų naujosios kartos aktorių Ali Yasinas Özegemenas, dirbęs modeliu ir dalyvavęs „Turkish Big Brother“ konkurse. Vėlgi, neigiamus vaidmenis priims ankstyvas Cemre’as Melisas Çınaras, kurį mes taip pat žiūrėjome seriale „Elif“ kaip Arzu.

Pabaigai
Straipsnyje aptarėme vieną iš populiariausių dramos serialų ,,Sužeisti paukščiai”, kuris pasiekė sėkmės visoje planetoje. Trumpai pristatėme serialo siužeto liniją, jos pagrindinius herojus bei aktorius, kurie vaidino šiame seriale. Taigi, rekomenduojame peržiūrėti šį serialą kiekvienam, kuris mėgsta pasinerti į kitokią atmosferą ir pabandyti suprasti kitų jausmus.

Serialą „Sužeisti paukščiai“ galite peržiūrėti kino platformoje filmai.life.