Sveikas vanduo – filtruotas vanduo

0
123
vandens-filtrai

Vandens filtrai – puiki galimybė sveikiau gyventi, filtravimo sistemos išvalo vandenį ir jūsų geriamas vanduo tampa sveikesnis.

Kam naudoti?

Naudodami filtrus galite paskatinti savo vaikus gerti daugiau vandens, išlaikyti juos sveikesnius ir ugdyti gerus įpročius vėliau. Pagrindiniai patobulinimai, kuriuos vandens filtras gali padaryti gerinant geriamojo vandens kokybę, yra ne tik teršalų pašalinimas. Pavyzdžiui, aukštos kokybės namų vandens filtras gali pašalinti iš vandens teršalus, nepašalindamas pagrindinių mineralų, reikalingų optimaliai sveikatai palaikyti vandenyje.

Joks filtras ar apdorojimo sistema nepašalina 100 % visų teršalų iš vandens, todėl prieš eidami apsipirkti turite žinoti, ką norite, kad filtras veiktų (žr. 1 veiksmą). Yra daug įvairių vandens filtrų, kurie gali pašalinti teršalus ir aprūpinti jūsų šeimą švariu vandeniu gerti, maudytis, gaminti maistą ir kitiems namų ūkio poreikiams. Įprasti vandens filtrai gali būti veiksmingas būdas filtruoti vandenį iš čiaupo namuose, tačiau jie taip pat skiriasi filtravimo kokybe ir kaina. Namų vandens filtravimo sistema kainuoja mažiau nei 30 USD per mėnesį ir siūlo puikaus skonio geriamąjį vandenį, kuris skatina laimingus ir sveikus namus.

Jei norite gerti aukštos kokybės vandenį, kad pagerintumėte savo sveikatą, galite pradėti valyti geriamąjį vandenį namuose naudodami namų vandens filtravimo sistemą. Geriausias būdas filtruoti geriamąjį vandenį namuose priklauso nuo jūsų biudžeto ir nešvarumų, kuriuos bandote pašalinti iš vandens.

Laimei, vandens filtravimas padės nukenksminti visus vandentiekio vandenyje esančius junginius, ir kuo geresnė filtro kokybė, tuo didesnė tikimybė, kad jis pašalins daugumą teršalų. Geras vandens filtras veiks taip, kad iš čiaupo vandens išfiltruotų 99 % teršalų, o į jį patektų naudingų mineralų. Kokybiškas filtras žymiai sumažins nuosėdų susidarymą geriamajame ar virimo vandenyje. Kokybiškas vandens filtras, nepriklausomai patikrintas, kad jis atitiktų namuose naudojamo vandentiekio rūšį, sumažins riziką, todėl turės ilgalaikės naudos sveikatai.

Sistemos kurios pačios išfiltruoja vandenį

Culligan Water vandens filtravimo sistemos gali padėti išspręsti rimtas sveikatos problemas filtruojant vandenį tiesiai iš čiaupo. Filtruoto vandens gėrimas yra sveikesnė vandens buteliuose alternatyva, nes žinote, kad nevartojate BPA ar kitų teršalų, kurių galima rasti neapdorotame vandentiekio vandenyje.

Be daugelio kitų filtruoto vandens privalumų, gerdami daugiau vandens, galite sumažinti apetitą ir padidinti atsipalaidavimo metu sudeginamos energijos kiekį. Gerdami pakankamai filtruoto vandens, galite gauti reikiamos energijos be kofeino, kuris, kaip žinoma, dehidratuoja organizmą. Gerai žinoma, kad geriant daug vandens, pagerėja odos hidratacija.

Rūpindamasis savo fiziniais poreikiais, vanduo gali padėti jaustis geriau emociškai ir atsipalaiduoti. Kaip matote iš aukščiau pateiktų pavyzdžių, vanduo gali palaikyti viso organizmo sveikatą. Kaip matysime, vanduo taip pat daro treniruotes malonesnes ir padidina atliekų pašalinimą iš organizmo.

Kadangi vanduo kartu su mankšta ir mankšta yra vienas iš pagrindinių medžiagų apykaitos gerinimo komponentų, vandens filtravimas namuose yra puikus būdas pagerinti mūsų sveikatą. Nesvarbu, ar norite numesti svorio, ar įgyti formą, filtruoto vandens gėrimas yra vienas iš svarbiausių pokyčių, kuriuos galite padaryti. Gryno filtruoto vandens gėrimas taip pat gali padidinti jūsų kasdienės odos priežiūros rutinos naudą.

Skonis ir kvapas

Filtruoto vandens skonis geresnis, todėl kasdien lengviau išgerti reikiamą kiekį, kad išvengtumėte dehidratacijos ir su ja susijusių sekinančių simptomų. Kaip minėta pirmiau, tinkamas drėkinimas, kurį galite gauti naudodami vandens filtrą, palengvina jūsų organizmo mineralų ir maistinių medžiagų pernešimą visame kūne.

Geriausi gryno geriamojo vandens filtrai padeda apsisaugoti nuo kenksmingų medžiagų, suteikdami visai šeimai lengvą prieigą prie švaraus, tyro vandens, reikalingo sveikam ir aktyviam gyvenimo būdui. Be to, filtrai po kriaukle taip pat gali padėti jūsų šeimai sutaupyti vandens buteliuose išlaidas ir išvengti šimtų plastikinių butelių, kurie kasmet patenka į sąvartynus. Filtrai po kriaukle naudoja atskirą vandens maišytuvą, o viso namo filtravimo sistemos filtruoja visą jūsų namų santechniką, todėl galite naudoti esamus maišytuvus, dušo galvutes ir kriaukles. Įprasti filtrai namuose ir parduotuvėse yra vandens filtrų skardinės, maišytuvo galo arba maišytuvo filtrai, įmontuoti maišytuvo filtrai, stalviršio filtrai, filtrai po kriaukle ir viso namo vandens valymo įrenginiai.

Jei galvojate apie vandens filtro skardinės ar bet kokio kito tipo vandens filtro naudojimą ir norite gauti daugiau patarimų, ar jie jums tinka, leiskite Pažvelkite į kai kuriuos filtruoto vandens gėrimo naudą sveikatai.

Neseniai atliktas tyrimas taip pat padarė išvadą, kad „aktyvintos anglies vandentiekio vandens filtrai gali suteikti svarbios trumpalaikės naudos visuomenės sveikatai, pašalindami halogenintus DBP, tačiau reguliarus filtro elementų keitimas yra labai svarbus norint išlaikyti gerą filtravimo efektyvumą“.

Nešvarumai, metalai ir kita

Pašalinimas arba reikšmingas sumažinimas Vietiniai šių teršalų filtrai gali sumažinti užteršimo riziką ir taip pagerinti atskirų namų ūkių sveikatą. Dr. Jim Marshall rekomenduoja griežtai laikytis gamintojo nurodymų, nes priežiūros nereikalaujantys filtrai gali neigiamai paveikti vandens kokybę.

Šarminiai filtrai padidina mineralinių medžiagų kiekį vandentiekio vandenyje ir pagerina jo pH, o tai reiškia aukštesnį hidratacijos lygį nei įprastas vanduo iš čiaupo. Kūdikiams ypač svarbu gerti švarų vandenį, nes vandens filtrai aprūpina sveikiausią vandenį bet kurio besiformuojančio kūdikio imuninei sistemai. Išvalyto vandens gėrimas gali padėti palaikyti imuninę sistemą ir psichinę sveikatą.

Pabaigai

Vandens filtravimas yra paprastas ir efektyvus būdas palaikyti sveikatą pašalinant kenksmingus kancerogenus ir toksiškas chemines medžiagas iš vandentiekio vandens. Vandens filtravimas pašalina nešvarumus ir pavojingus teršalus, tokius kaip chloras, dezinfekcijos šalutiniai produktai ir sunkieji metalai, tokie kaip gyvsidabris, švinas ir arsenas. Plačiau Pirbus.lt.