Tarpusavio skolinimosi platformų, tokių kaip Finbee.lt, populiarumas

0
375

paskolos is zmoniuŠiuo metu vartotojų tarpe labai sparčiai populiarėja tarpusavio skolinimosi platformos, kurios teikia paskolast tiesiai iš žmonių. Nors kreditorių teikiamos paslaugos visuomet buvo labai populiarios ir greitaisiais kreditais iki šiol yra spėjęs pasinaudoti daugybė žmonių, vis dėlto dabartinė sugriežtinta paskolų suteikimo tvarka apsunkino paskolų gavimą, todėl anaiptol ne kiekvienas žmogus, kreipdamasis į oficialius kreditorius, sulaukia teigiamo kreditorių atsakymo. Tuo tarpu tarpusavio skolinimosi platformose, tokiose kaip visiems puikiai Lietuvoje žinoma Finbee.lt, skolina ne kreditoriai, o fiziniai asmenys. Be abejo, tai yra visiškai kitoks skolinimosi principas nei tas, kuris yra būdingas kreipiantis į oficialius kreditorius. Todėl jei jums šią akimirką prireikė paskolos ir jūs nežinote, kokiu būdu jums būtų optimaliausia dėl jos kreiptis, pateiksime keletą svarbių detalių apie daugelio pamėgtas tarpusavio skolinimosi platformas.

Visų pirma turėtumėte atminti, kad tarpusavio skolinimosi platformos yra skirtos tiek besiskolinantiems, tiek ir skolinantiems. Trumpiau tariant, skolintojai tampa investuotojais, o besiskolinantys – paskolų gavėjais. Žmogus, kuris tarpusavio skolinimosi platformos pagalba nori gauti paskolą, pasirinktame tinklalapyje privalo užpildyti paraišką, pateikiant prašomus duomenis. Tuomet tarpusavio skolinimosi platforma atsižvelgdama į šiuolaikinius reikalavimus ir galiojančius įstatymus įvertina paraišką pateikusio žmogaus mokumą. Jei žmogaus mokumas yra teigiamas ir jis įvertinamas kaip galintis gauti norimo dydžio paskolą, tuomet jo prašymas yra patalpinamas į platformą, kurioje savo ruožtu platformoje užsiregistravę investuotojai sprendžia ar į tokią paskolą verta investuoti ir jei taip, kokią pinigų sumą. Per laiką prašoma paskolos iš žmogaus suma yra surenkama iš daugybės skirtingų investuotojų, kurių kiekvienas yra investavęs skirtingą pinigų sumą. Galiausiai, kai paskolos suma yra surinkta, žmogus, kuris kreipėsi dėl paskolos, ją gauna. Tolimesni veiksmai yra standartiški, būdingi bet kurioms paskoloms.

Kita vertus, jei jūs nuspręsite kreiptis į tarpusavio skolinimosi platformą ir jūsų prašoma paskola jums bus suteikta, turėtumėte pasirūpinti, kad visa informacija šiai platformai būtų prieinama kuo paprasčiau. Tai yra geros valios ženklas, kuris tikėtina, kad leis ir toliau ateityje sėkmingai naudotis paskolos iš žmonių teikiamais privalumais, nes skirtingai nei greiti kreditai, paskolos iš žmonių šiose platformose yra tvirtinamos rankiniu būdu ir todėl daug kas priklauso nuo kai kurių dalykų, kurie visais kitais atvejais neturi įtakos kredito išdavimo faktui.