Vaikų žaidimų kambariai ir kur jas rasti

0
154
zaidimu-kambarys-kaune

Vyresniems vaikams, norintiems aktyviai žaisti, turėtų būti skirtos specialiai jiems skirtos vietos; ir kadangi žaidimas yra esminis reikalavimas, žaidimų aikštelės turėtų būti įrengtos kiekvienam vaikui ir mokyklose. 2-5 metų vaikai turėtų turėti ropojančių ir laipiojimo zonas, žemas platformas su keliais prieigos taškais, griebtuvus ir liečiamus stalus bei tradicinius žaidimo įrenginius mažiems vaikams. Žaidimo kambarys kaune dažnai būna prekybos centruose, tad šiame straipsnyje tai ir aptarsime.

Įvairaus amžiaus vaikams

Žaidimų aikštelė suteikia galimybę žaisti įvairių gabumų vaikams. Žaidimų aikštelė su sūpynėmis, čiuožyklomis ir tuneliais labai tinka ikimokyklinukams ir mokyklinio amžiaus vaikams. Žaidimų aikštelėje yra smėlio duobės, kaušai ir padangų sūpynės, taip pat trys atrakcionai laipioti ir čiuožti.

Žaidimų zoną skaido centrinis tiltelis, besitęsiantis per smėlio „ežerą“, suformuojant zoną ikimokyklinio amžiaus vaikams (01-05-21 – ši zona laikinai uždaryta) ir vyresniems vaikams skirtą zoną. Šioje žaidimų aikštelėje yra žaidimų aikštelė su rampomis, neįgaliųjų vežimėliams pritaikytas vandens kamščiatraukis ir smėlio dėžė su pakeltais stalais. Sukurtoje mokyklinio amžiaus vaikams, atnaujintoje, į keturias atskiras apskritas dalis suskirstytoje žaidimų erdvėje yra fantastiškas fontanas, trys sūpynės su padangomis, šešios diržinės sūpynės vyresniems vaikams, taip pat sūpynės specialiųjų poreikių vaikams ir medinė žaidimų konstrukcija. su daugybe daiktų. apie dalykus, į kuriuos reikia lipti, kirsti ir užkariauti. Žaidimų aikštelė buvo vėl atidaryta 2015 m. po metus trukusios kapitalinės renovacijos, kurios tikslas buvo pagerinti žaidimų erdves ir prieinamumą.

Safari žaidimo aikštelės

Safari vieta – ant kalvos viršūnės prie 91-osios gatvės, visai šalia parko, safario vieta jaučiasi nuošali ir yra puiki vieta bėgioti vaikams. Nors parkas jokiu būdu nėra prašmatnus, jame siūlomos pramogų valandos, kai vaikai laipioja, šokinėja ir sėlina per įrangą. Lauko žaidimų aikštelė vaikams skatina aktyvų žaidimą, padeda ugdyti bendruosius motorinius įgūdžius, lankstumą ir pusiausvyrą. Lauko žaidimų aikštelės ir žaidimų įranga suteikia vaikams gryno oro, draugų, linksmybių ir mankštos.

Nors žaidimų aikštelių ir nemokamo žaidimo svarba vaiko vystymuisi yra akivaizdi visiems vaikams, įskaitant vyresnius nei 12 metų, jie yra labai svarbūs ankstyvaisiais mokyklos metais. Tai pagerina jų mąstymą ir problemų sprendimo įgūdžius bei padeda išsiugdyti daugelį įgūdžių, kurių jiems prireiks suaugus. Kai vaikai žaidimų aikštelėje susitinka su kitais vaikais, išmokykite jiems svarbių pamokų apie socialines normas ir kaip bendrauti su kitais – visa tai pravers suaugusiųjų santykiuose ir būsimame darbe. Ilgalaikė draugystė nėra vienintelė žaidimų ir žaidimų aikštelių nauda.

Linksmybės prekybos centruose

O kol jūsų vaikai žaidžia ir linksminasi, jie taip pat mankštinasi ir lavina smulkiąją motoriką. Jūsų nauja žaidimų įranga gali suteikti vaikams valandų kūrybiško žaidimo lauke ir linksmybių skrydžio metu. Pagyvinkite savo vaikų vaizduotę žaisdami begalę valandų linksmybių ir fizinio aktyvumo naudodami naują žaidimų įrangą iš „The Home Depot“. Nesvarbu, ar ieškote žaidimų aikštelių kieme, sūpynių ar žaidimų namelių, turime jūsų sodui ir biudžetui tinkamą žaidimų įrangą.

Ateinančiais metais vaikai turės saugią vietą linksmybėms ir pramogoms. Tėvai žino, kad jų vaikai yra saugūs ir žaismingi, jaučiasi gerai. Žaidimų aikštelė yra svarbi saugi erdvė, kurioje vaikai gali parodyti savo linksmybes, ugdydami svarbius pažinimo, fizinius, socialinius ir emocinius įgūdžius. Žaidimų aikštelė yra ideali vieta vaikams žaisti nemokamus žaidimus.

Šiuolaikinėse žaidimų aikštelėse dažniausiai yra pramogų įranga, tokia kaip sūpynės, karuselės, sūpynės, čiuožyklos, laipiojimo rėmai, smakrai, smėlio dėžės, spyruokliniai raiteliukai, trapecijos, žaidimų kambariai ir labirintai, kurių daugelis gali padėti vaikams lavinti fizinę koordinaciją, jėgą ir lankstumą. pramogoms ir socialiniam bei emociniam vystymuisi palaikyti. Sūpynės, čiuožyklos, žaidimų aikštelės alpinistai, žvejybos pjūklai, atrakcionai, spyruoklės ir vamzdžiai yra pagrindas. Visi jie yra įvairių dydžių, stilių ir temų, kad atitiktų jūsų žaidimų aikštelės unikalumą. Vaikai, praleisdami žaidimų aikštelėje, išmoks įvairių įgūdžių ir išbandys savo gebėjimus išbandydami įvairius įrenginius.

Vaikų žaidimo kambarys Kaune

Kai vaikai žaidimų aikštelėje su beždžionėlėmis lipa laiptais ar supasi ant baro, jiems tai tampa problema. Žvelgdami į vaikučius žaidimų aikštelėje greitai pamatysite, kad kol jie linksminasi, jie tikrai sportuoja.

Vaikų vedimas į žaidimų aikštelę yra viena smagiausių ir naudingiausių užsiėmimų, kuriuos galite atlikti jiems ir su jais. Visi esame tėvai, kurie supranta, kad vaikai turi žaisti lauke.

Galime padėti sukurti žaidimų aplinką vaikams iki 12 metų ir iki 6 mėn. Turime žaidimų aikšteles įvairaus amžiaus vaikams, įskaitant įrangą kūdikiams ir mažiems vaikams, ikimokyklinio amžiaus žaidimų rinkinius ir žaidimų sistemas, tinkamas pradinių klasių vaikams. Būdami vienas didžiausių žaidimų įrangos gamintojų pasaulyje, galime pasiūlyti platų įdomių ir įdomių lauko žaidimų pasirinkimą y sritys, kurios pralinksmins įvairaus amžiaus ir gebėjimų vaikus ir paskatins juos panaudoti savo vaizduotę naujais ir kūrybiškais būdais. Nesvarbu, ar norite pakeisti mokyklos žaidimų aikštelę, ar pridėti žaidimų konstrukcijų į viešąjį parką, esame pasiryžę kurti naujoviškus dizainus, kurie padidintų žaidimo lauke vertę ir pramogautų jūsų aptarnaujamus vaikus.

Vaikų žaidimo kambarys Klaipėdoje

Nesvarbu, ar pradedate nuo standartinio pramogų sprendimo ir pridedate teminių elementų, ar dirbate su mūsų dizaineriais, kad sukurtumėte unikalią ir visiškai individualizuotą žaidimų zoną, sukurti akį traukiančią tikslinę žaidimų zoną yra lengviau nei manote. Išskirtinio dizaino ir naujoviška žaidimų aikštelė gali tapti vieta, kuri pritraukia šeimas ir turistus iš viso pasaulio. Ši tikrai atvira žaidimų aikštelė leidžia visiems vaikams mėgautis nestruktūrizuotų žaidimų privalumais.

Vaikai „Woodland Discovery“ žaidimų aikštelėje skatinami jodinėti, suptis, laipioti, statyti, triukšmauti ir, svarbiausia, linksmintis. Port Washington Chance žaidimų aikštelė leidžia kartu žaisti įvairaus lygio vaikams. Kelių elementų naudojimas žaidimų aikštelėje turi didelių pranašumų, nes vaikai norės keltis, žaisti ir žaisti. Vaikai mėgsta slėptis ir žaisti, o vamzdžiai suteikia pagrindinei žaidimų aikštelei skonį.

Vaikų žaidimo kambarys Klaipėdoje

Geriausia pramogų įranga skiriasi pagal ją naudojančių vaikų poreikius ir skonį, tačiau su kai kuriomis populiaresnėmis priemonėmis, tokiomis kaip sūpynės, lasankos ir čiuožyklos, nesuklysite. Kaip žaidimų aikštelių įrangos tiekėjas internetu, bendradarbiaujame su geriausiais komercinių žaidimų aikštelių įrangos gamintojais, kad gautume geriausius produktus. Mūsų įsipareigojimas kokybei užtikrina, kad vaikai kuo geriau išnaudotų savo žaidimų aikštelę. 

Pabaigai

Jie turėtų būti skirti skirtingoms vaikų grupėms skirtinguose mokymosi etapuose, pavyzdžiui, žaidimų įranga, mokanti matematikos ir žodyno pagrindų darželinukams ir ikimokyklinio amžiaus vaikams, lavinti vaikų kūrybiškumą ir vaizduotę žaidžiant vaidmenis ar galvosūkius.