Verslo skaitmenizavimo sprendimai

0
114

Verslo skaitmenizavimas tai nėra tik dar vienas rinkodaros terminas, tai yra nauja realybė, kuriai reikia radikaliai peržiūrėti verslo procesus ir požiūrį į darbą su klientais. Gebėjimas greitai prisitaikyti prie pokyčių ir optimizuoti savo darbą, prisitaikant prie kliento lūkesčių, yra pagrindiniai iššūkiai, kuriuos kelia verslo skaitmenizavimas.

Klientų lūkesčiai sparčiai auga dėl paslaugų teikimo greičio ir kokybės.Tai ypač aktualu jaunosios kartos vartotojams. Aukštas paslaugų lygis tampa reikalavimu. Prašyti paskolos, suaktyvinti paslaugą, užsisakyti prekes, gauti informaciją apie išlaidas, gauti patarimus, klientai nori visas šias operacijas atlikti čia ir dabar naudodamiesi prietaisais, kuriuos turi po ranka. Vartotojai vis labiau vertina savo laiką, jiems reikia skubių atsakymų.

Pagrindiniai verslo skaitmenizavimui keliami tikslai yra padidinti sprendimų priėmimo greitį, pagreitinti procesų eigą, atsižvelgiant į kliento poreikius ir sumažinti procese dalyvaujančių darbuotojų skaičių. Vietoj to, kad sutelktumėte dėmesį į darbuotojų įrangos automatizavimą, atsakingų už darbą su klientais, reikia sukurti savitarnos sistemas, sumažinant tarpininkų skaičių tarp kliento ir galutinės paslaugos ar produkto. Tai yra būtina sąlyga norint sėkmingai įgyvendinti planuojamus pokyčius.

Verslo procesų skaitmenizavimas palengvina gyvenimą, sumažina išlaidas ir padidina produktyvumą ir keičia verslo pasaulį šiomis kryptimis:

  • Bendravimas. Ji yra vienas iš svarbiausių mūsų gyvenimo aspektų, įskaitant

darbą. Be tinkamo bendravimo verslas negali klestėti ir kurti naujų produktų

  • Dirbtinio intelekto (DI) įgyvendinimas. Dažniausiai dirbtinis intelektas

naudojamas duomenims analizuoti, algoritmams kurti ir bendravimui tarp įmonės ir jos klientų gerinti.

  • Lankstus darbas. Skaitmenizuodami verslą, šiandieniniai darbuotojai gali

pasirinkti, kaip ir kada dirbti. Dabar informacija saugoma skaitmeninėse laikmenose ir įrenginiuose, o tai leidžia ją gauti ir transformuoti, kad ir kur būtumėte.

  • Inovacijos. Skaitmenizavimas yra ne tik duomenų perkėlimas į elektroninę

saugyklą, bet ir naujų jų kūrimo būdų paieška.